Tijdens WadCultureel is de WKK met twee kramen vertegenwoordigd op de Kunst- en Cultuurmarkt op het Gouweplein. De WKK-kramen zijn tegenover Cultuurhuys De Kroon te vinden. Leden van de WKK zullen de geïnteresseerden voorzien van informatie over de nieuwste lezingen in het Cultuurhuys en het cursusaanbod van de WKK. De Kunst- en Cultuurmarkt is op zaterdag 13 september van 10.30 tot 16.00 uur op Marktstraat, het Gouweplein en Warnaarplantsoen.
Tijdens WadCultureel kunnen bezoekers aan WadCultureel aanschuiven bij de kraam van de WKK voor een gratis creatieve inloopworkshop ‘Papier Borduren’, verzorgd door Manon van Studio Koolmees. Je krijgt de kans om een Waddinxveense icoon op een unieke manier vast te leggen: de Hefbrug of de Wokkels. Met naald en draad geef je een zwart-wit foto kleurrijke accenten of vrolijke details – eenvoudig, ontspannend en verrassend leuk om te doen! Deelname is gratis en alle materialen liggen voor je klaar. Iedereen
kan meedoen, ook zonder creatieve ervaring. Zo kun je in een kwartiertje al iets moois maken en meteen kennismaken met de diverse disciplines binnen de Waddinxveense Kunst Kring. Deze miniworkshop is een voorproefje van de volledige Papier Borduren Workshop die sinds augustus bij de WKK wordt gegeven. En… wie de smaak te pakken heeft, is van harte welkom bij onze Craft Club om verder te komen ontdekken en creëren. Kom langs, schuif aan, en laat je verrassen door papier, draad en een vleugje Waddinxveen.

Schilderevenement Dierendal
In kinderboerderij Dierendal zullen Marlene van der Velde, Hester Farla,Truus van Wijk, Tineke de Jager, Rens van Oosten, Marina en Randy de Leeuw met kleine kinderen en hun ouders kleurplaten gaan schilderen op echte schilderezels. Dit schilderevenement start om 12.00 uur en zal eindigen om 15.00 uur en zal als het weer het toelaat buiten worden gehouden. Kom langs en neem je (klein)kind mee!
Fotowedstrijd ‘de Mooiste Foto’
Op zaterdag 13 september organiseert WadCultureel voor de tweede keer de fotowedstrijd ‘De Mooiste Foto’. Deze fotowedstrijd staat open voor alle fotografen, zowel hobbyist als professioneel. Fotograferen kan met een fototoestel of een smartphone. Gevraagd wordt de levendigheid en de activiteiten tijdens WadCultureel zo te fotograferen dat de passie van de deelnemers of de interactie tussen de deelnemers en toeschouwers tot uitdrukking komt. Jouw mooiste foto maak je tussen 08.00 en 14.00 uur. Ga de uitdaging aan en meld je aan!
